Pepe do niedawna to mieliśmy na kontraktach Ratona, Cziczkana, Brodę i Biegańskiego, a szejka jak nie było tak nie ma
Nikt nie mowi ze trójka musi byc klasowa. Musi byc rozwojowa, na codzien i tak będzie grać w rezerwach i przydałoby sie żeby im nie zawalała spotkań (Jak Cziczkan).