Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97878
Stary 24.12.2025, 10:03
Pepe do niedawna to mieliśmy na kontraktach Ratona, Cziczkana, Brodę i Biegańskiego, a szejka jak nie było tak nie ma

Nikt nie mowi ze trójka musi byc klasowa. Musi byc rozwojowa, na codzien i tak będzie grać w rezerwach i przydałoby sie żeby im nie zawalała spotkań (Jak Cziczkan).
Odpowiedz cytując