Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9047
Stary 24.12.2025, 08:40
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Drozd, to tak jakby Wiśle Pan Królewski te 4 mln oddał, które sam przepalił na zle zarządzanie klubem. Także jeszcze trochę poumarza i będzie na zero, takze będzie można oceniać go neutralnie
Przepalił... ale, tylko w pustych łbach durnych hejterków. Dla których lepsze było bankructwo i gra od 5 ligi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując