Jaroo1 napisał(a):

|
Drozd, to tak jakby Wiśle Pan Królewski te 4 mln oddał, które sam przepalił na zle zarządzanie klubem. Także jeszcze trochę poumarza i będzie na zero, takze będzie można oceniać go neutralnie
|
Przepalił... ale, tylko w pustych łbach durnych hejterków. Dla których lepsze było bankructwo i gra od 5 ligi.