Patryko napisał(a):

(...)
Bramkarz, ŚO, DP, skrzydłowy, napastnik - 5 transferów to moim zdaniem opcja minimum, żeby w Ekstraklasie cały czas nie oglądać się za siebie.
|
To sa założenia ze nikt nam nie wpadnie w dluzsza kontuzje, a wiadomo że z dwa na sezon to u nas standard.
Na pewno 2 napastników na esa to za mało.
Skrzydłowych mamy może 3.5
Bramkarze - tu wszystko zostalo powiedziane, ale nie wiem czy na esa to nie będzie potrzeba nawet wymiany dwoch
Reszta - zgoda