Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 23.12.2025, 18:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Aaaaa, to Ty nie zrobiłeś z siebie błazna, tylko to była ironia.
Nabrałeś mnie, naprawdę.
Pewnie dlatego że nie takie bzdury pisałeś tutaj całkiem na serio. Ciężko wyczuć.
A co by to miało być innego niż ironia?
Potraktowałem wpis Markusa Omic odróżnia się od nich tym, że w przeszłości już wielokrotnie pokazywał w innych klubach, iż potrafi grać na poziomie potrzebnym Wiśle ironicznie zestawiając go z podobnymi wpisami na temat Omraniego.

Wolfy, nie rozumiesz czym jest ironia?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując