wolfy napisał(a):

Aaaaa, to Ty nie zrobiłeś z siebie błazna, tylko to była ironia.
Nabrałeś mnie, naprawdę.
Pewnie dlatego że nie takie bzdury pisałeś tutaj całkiem na serio. Ciężko wyczuć.
|
A co by to miało być innego niż ironia?
Potraktowałem wpis Markusa
Omic odróżnia się od nich tym, że w przeszłości już wielokrotnie pokazywał w innych klubach, iż potrafi grać na poziomie potrzebnym Wiśle ironicznie zestawiając go z podobnymi wpisami na temat Omraniego.
Wolfy, nie rozumiesz czym jest ironia?