Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 23.12.2025, 17:42
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nic nie poradzę na to, że nie zrozumiałeś ironii.
Po prostu napisałeś dokładnie to samo o Omicu co o Omranim.
I nieważne, że to różni piłkarze.

Mnie to ubawiło, podejrzewam, że wielu innych także (może oprócz wolfyego, ale wiadomo, że między wami jest jakaś sztama).
To, że Ciebie to nie bawi?
Trudno.
Ja potwierdzam, że z Tobą jest świetna zabawa.
Raczej nikt nie traktuje cię poważnie.
Aaaaa, to Ty nie zrobiłeś z siebie błazna, tylko to była ironia.
Nabrałeś mnie, naprawdę.
Pewnie dlatego że nie takie bzdury pisałeś tutaj całkiem na serio. Ciężko wyczuć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.12.2025 o godz. 17:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując