Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97873
Stary 23.12.2025, 15:17
Moim zdaniem potrzebne są następujące wzmocnienia:

Bramka: opcje są dwie - przychodzi bramkarz ekstraklasowy z odpowiednim doświadczeniem i Letkiewicz walczy o miejsce w bramce, albo ktoś młody/perspektywiczny i walczy z Letkiewiczem o miejsce w bramce.

Obrona: Jeśli odejdzie Józek, to potrzebny jest co najmniej jeden stoper ekstraklasowy, który wywrze presję na podstawowych ŚO (Biedrzycki/Grujcić), Kutwa i Uryga niech walczą o swoje. Mam mieszane uczucia dotyczące przedłużania Alana, Ekstraklasa obnaży wszystkie jego braki. Na bokach chyba będzie spokojniej, o ile do odpowiedniej dyspozycji wróci Mikulec.

Pomoc: Jeśli w następnej rundzie Carbo będzie dawał oznaki obniżania lotów (skończy 32 lata w maju, zjazd formy staje się realny), to bym go w lecie pożegnał. Przedłużyć należy Jamesa, zobaczymy co będzie z Omiciem. Jeśli nie poprawi swojej pozycji w zespole (np. nie wygryzie z wyjściowego składu Marca), to w lecie potrzebny będzie nam klasowy przecinak na pozycję nr 6 do tyrania na boisku. Do tego jeden ekstraklasowy skrzydłowy to moim zdaniem konieczność.

Atak: Konieczny jest co najmniej jeden klasowy napastnik, który będzie rotować Angela i ewentualnie wskoczy za niego przy wahaniach formy. Oczywiście opcją jest też gra na dwóch napastników. Transfer moim zdaniem konieczny.

Bramkarz, ŚO, DP, skrzydłowy, napastnik - 5 transferów to moim zdaniem opcja minimum, żeby w Ekstraklasie cały czas nie oglądać się za siebie.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując