Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9039
Stary 23.12.2025, 14:52
As napisał(a):Wyświetl post
Poniewaz na pewno zrobil to aby zaszkodzic Wisle lub dla swojej wlasnej korzysci!!111!!

Życzę Królewskiemu, żeby zarządzał Wisłą tak, aby ruchy dobre finansowo dla klubu były też korzystne dla niego osobiście.
Odpowiedz cytując