Patryko napisał(a):

W przypadku awansu, zawodnicy tacy jak Broda/Talar/Starzyński/Olejarka/Skrobański i inne wiecznie młode talenty, nie mają tu czego szukać.
Awans będzie oznaczać kilka(naście) ruchów wychodzących w lecie, większość bezkosztowych. Jest to dla Wisły wręcz wymarzona sytuacja do przebudowy składu pod Ekstraklasę.
|
Ja bym ogólnie wyczyscil skład+ dokonal kosmetycznych ruchów (pewnie z 2 do 1 składu+ z 3-4 na ławke).
Plock lideruje w esa z 2 wzmocnieniami 1 składu. Ewolucja > rewolucja.