Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9033
Stary 23.12.2025, 12:03
Nie chodzi o umorzenie czy nie umorzenie tylko o całą szopkę, która była wczensiej czy teraz. Miał rok temu umorzyc więc dlaczego wtedy nie zrobił tego? Miał klub gotowy do sprzedaży już w 2020 roku i szerokie grono chętnych bo przecież on zna ludzi biznesu więc dlaczego klub niesprzedany? Gościu tyle bajek nawymyślał, że tak, co by nie zrobił to i tak będzie źle i śmiesznie. Nie dlatego, że coś zrobił dobrze, tylko dlatego że jak zawsze nie wczas i przede wszystkim dlatego, że nawymyślał dziesiątki bajek, a to do czego dąży niby teraz to już miało byc pięć lat temu zrobione (sprzedaż klubu). On tu przychodził w jasnym celu, był jednym z trio, który jak sam mówił, jest za cienki w uszach żeby sam klub udźwignąć ale ma wiedzę i pomysł jak ustabilizować sytaucje klubu, ma znajomości aby klub sprzedać.
Czy coś z powyższego zdania ma odzwierciedlenie w faktach i jak to się stało, że finalnie Królewski samodzielnie jest właścicielem klubu i kolejny rok nie ma inwestora? Ciekawe

A, że umorzyl część długu, który sam zrobił. Super, chwała mu za to, że w końcu tu realnie kasę włoży, a nie na pożyczki.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując