|
Po co miałaby Wisła kupować bramkarza w zimie? Letkiewicz broni bardzo dobrze, a w rezerwach jest Jakub Kowalski, który sobie nieźle radził ostatnio.
Jak szukać bramkarza to raczej w lecie by powalczył o #1 z Letkim i Brodą.
Letki ma kontrakt do 2027, a Broda do czerwca tak jak Cziczkan . Można rozważyć przedłużenie Brody jako 3, do czasu jak Kowalski się ustabilizuje.
|