As napisał(a):

Przewiduje incydent kalowy na forum ;-)
Wyciągam popcorn i będę oglądał jak się dwa stronnictwa naparzają. Chyba nawet zdejmę ignorowanie kilkunastu osobom żeby niczego nie przeoczyć
|
To tak nie dziala bo pozytywne informacje nie sa tu szeroko komentowane.
Szczególnie takie jak umorzenie pozyczek o ktore tylu tu apelowało.
Jestem zaskoczony że do do tego doszło, ale przypuszczam że ma to drugie dno. JK chce teraz wyczyscic papiery na pewno nie bez przyczyny.