sorino napisał(a):

Nie ma żadnych zależności między umorzeniami długu historycznego, a umorzeniem aktualnie oprocentowanych pożyczek, można umarzać to niezależnie, tylko musi być chęć umorzenia ze strony akcjonariusza-pożyczkodawcy. Co więcej łatwiej zrobić to drugie, bo za kilka dni mamy walne, a przecież Królewski szumnie rok temu zapowiedział umorzenie zawrotnej kwoty 1,6 mln zł w najbliższym czasie. Kwota śmieszna, bo mniejsza niż roczne odsetki od pożyczek, ale może w końcu się dokona. Wtedy dopiero będzie można powiedzieć, ze po 7 latach w Wiśle Królewski w końcu dał "bezzwrotnie i bezinteresownie ok. 1 mln złotych". Do dzisiaj wyłożył tylko 2500 zł za zakup akcji klubu.
|
Podbijam to aby normalni czytelnicy tego forum uporządkowali sobie wiedzę.
Oczywiście to i tak nie przekona członków KUPA, owszem, nielicznych ale mocno szczekających.

Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!