As napisał(a):

Ogolne pytanie bo kiedys mi sie obilo o uszy, ze jest jakis przepis PZPNu, ktory umozliwia klubom obnizenie kontraktow o jakis tam procent w razie spadku.
Byc moze ci pilkarze Slaska niekoniecznie maja juz ekstraklasowe kontrakty ze wzgledu wlasnie na ten przepis.
|
Przepis PZPNu jest problem w tym, że UEFA go nie uznaje.