|
Ogolne pytanie bo kiedys mi sie obilo o uszy, ze jest jakis przepis PZPNu, ktory umozliwia klubom obnizenie kontraktow o jakis tam procent w razie spadku.
Byc moze ci pilkarze Slaska niekoniecznie maja juz ekstraklasowe kontrakty ze wzgledu wlasnie na ten przepis.
|