sevenheaven napisał(a):

|
Rodado ma u nas ponad 300-400 tys euro rocznie, myślę że żaden gracz Śląska, szczególnie w 1 lidze nie zarabia tyle co on
|
Tyle to może nie ale Śląsk mógł nie mieć opcji obniżki zarobków po spadku w kontraktach. Poza tym to klub "miejski" więc mogły tam być różne kwiatki.