Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97853
Stary 21.12.2025, 17:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Gracze z Wroclawia maja jeden feler. Graja na ekstraklasowych pensjach z ktorych nie będą chcieli od tak zejść.

Byle grajek zarabial tam kase na poziomie Angela Rodado
Rodado ma u nas ponad 300-400 tys euro rocznie, myślę że żaden gracz Śląska, szczególnie w 1 lidze nie zarabia tyle co on
Odpowiedz cytując