Karherop napisał(a):

Gracze z Wroclawia maja jeden feler. Graja na ekstraklasowych pensjach z ktorych nie będą chcieli od tak zejść.
Byle grajek zarabial tam kase na poziomie Angela Rodado
|
Rodado ma u nas ponad 300-400 tys euro rocznie, myślę że żaden gracz Śląska, szczególnie w 1 lidze nie zarabia tyle co on