pepe72 napisał(a):

|
czy z uporem maniaka nie zauważasz, że Cupiał celowo zaciągnął długi na Wisłę, które nas dopadły po 23 latach, a o których chyba nikt już nie pamiętał. Niestety poza UEFą
|
Nie żeby coś, ale ostatnią rzeczą, jaką można zarzucić Cupiałowi jest akurat celowe zaciągnięcie tamtego długu wobec Mandziary. Przecież Cupiał zawsze uważał, że został tutaj przez Mandziarę oszukany, a pieniądze były nienależne. Wisła sądziła się w tej sprawie chyba przed wszystkimi możliwymi sądami, arbitrażami, nawet postępowania karne uruchamiała...