Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.12.2025, 10:08
Cytat:
Powtórzę jeszcze raz. Mamy w miarę wyrównaną 18 ludzi do grania i trenera, który nie potrafi z tego korzystać. Chciałbym żeby zaczął się tego uczyć.
Chyba tylko w twoim chorym łbie jest ta wyrównana 18.

Zjebany drozdzik teraz mówi o mentalnym aspekcie zmęczenia, który tylko w lidze obowiązauje a nie w PP. Ja .......e xd Zjeb chciałby żeby Nikaj wchodzil na 10 minut więcej w meczu, czyli dzielnie walczy o kolejne dodatkowe 190 minut w rundzie dla mega napastnika. Bo przecież Nikaj jest dobry i na to zasługuje, a gdyby mniej grał Rodado to by jego psychika tak nie cierpiała.

.......nięty jesteś fest.
Kolejny markusik, który raz odezwał gębę, zrobił z siebie debila, po czym całe księgi głupot napisał żeby bronić swojej raz wypowiedzianej debinej tezy xd

PS przestroga dla naiwnych. Czasem nie wyliczajcie procentu gry piłkarzy w lidze bo zaraz drozdzik powie, że jak Bozic wyszedł na 90 minut z drużyną ze strefy spadkowej, to to się nie liczy bo takie mecze są uwłaczające dla godności piłkarzy i z punktu psychologicznego dla nich. Co to znaczy, że trener tak w ciebie wierzy, ze wystawia cię tylko na drużyny najgorsze? Przecież to nie rozwój i łapanie rytmu meczowego, tylko poniżenie dla prawdziwego piłkarza z tej najlepszej 18 Wisły xd
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 21.12.2025 o godz. 10:12.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując