Karherop napisał(a):

Jemu to zależało również żeby dzieciaki miały dobra szkołę, stad poważnie rozważał Termalike i mieszkanie dalej w Krakowie.
Tak czy siak, ciekawe kiedy ruszy (bo przecież powinna) lawina przedłużeń, może po powrotach do treningów 5 stycznia?
Kontrakty 30.06 kończą się z opcja +1:
Krzyzanowski
Sukiennicki
Giger
Colley
Baniowski
Bez opcji:
Igbekeme
Biedrzycki
Broda
Mikulec
Uryga
Carbo
Olejarka
Starzyński
Skrobanski
Talar
Do 31.12.25
Jaroch
Wypożyczeni:
Nikaj
Licząc Łasickiego który odszedł to mamy 18 zawodników którzy moga opuścić szatanie w tym roku.
Sporo roboty dla gabinetów
|
Wykup Nikaja to 500 tys. euro, więc raczej nas nie stać.
Kilku kluczowym piłkarzom kończą się kontrakty. Wiadomo że Broda, Sukiennicki, Olejarka, Starzyński, Skrobański, Talar są raczej na wylocie, podobnie jak Colley.
Igbekeme, Biedrzycki, Carbo to kluczowi zawodnicy, pewnie będziemy chcieli ich przedłużyć przynajmniej o sezon.
Mikulec i Jaroch to znak zapytania.
Tak naprawdę mamy trzech kluczowych piłkarzy bez opcji przedłużenia, dwóch bocznych obrońców których forma po kontuzji jest aktualnie niewiadomą, reszta to czyszczenie kadry. Tak na to patrząc nie wygląda to aż tak tragicznie, zwłaszcza że pięciu z wymienionych nie jest nawet w kadrze pierwszej drużyny, a Broda - wiadomo, nie jest jej mocnym punktem.