Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97845
Stary 19.12.2025, 12:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jemu to zależało również żeby dzieciaki miały dobra szkołę, stad poważnie rozważał Termalike i mieszkanie dalej w Krakowie.

Tak czy siak, ciekawe kiedy ruszy (bo przecież powinna) lawina przedłużeń, może po powrotach do treningów 5 stycznia?

Kontrakty 30.06 kończą się z opcja +1:
Krzyzanowski
Sukiennicki
Giger
Colley
Baniowski

Bez opcji:
Igbekeme
Biedrzycki
Broda
Mikulec
Uryga
Carbo
Olejarka
Starzyński
Skrobanski
Talar

Do 31.12.25
Jaroch

Wypożyczeni:
Nikaj

Licząc Łasickiego który odszedł to mamy 18 zawodników którzy moga opuścić szatanie w tym roku.

Sporo roboty dla gabinetów
Wykup Nikaja to 500 tys. euro, więc raczej nas nie stać.

Kilku kluczowym piłkarzom kończą się kontrakty. Wiadomo że Broda, Sukiennicki, Olejarka, Starzyński, Skrobański, Talar są raczej na wylocie, podobnie jak Colley.
Igbekeme, Biedrzycki, Carbo to kluczowi zawodnicy, pewnie będziemy chcieli ich przedłużyć przynajmniej o sezon.
Mikulec i Jaroch to znak zapytania.

Tak naprawdę mamy trzech kluczowych piłkarzy bez opcji przedłużenia, dwóch bocznych obrońców których forma po kontuzji jest aktualnie niewiadomą, reszta to czyszczenie kadry. Tak na to patrząc nie wygląda to aż tak tragicznie, zwłaszcza że pięciu z wymienionych nie jest nawet w kadrze pierwszej drużyny, a Broda - wiadomo, nie jest jej mocnym punktem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując