Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97842
Stary 19.12.2025, 11:47
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Przy spadku do niższej ligi, w kontraktach zazwyczaj są mechanizmy obniżające podstawę wynagrodzenia.

Także ja bym na miejscu Igbekeme póki co skoncentrował się na treningu. Zakładam również, że Basha też działa w temacie nowego kontraktu dla Jamesa.
To Arka jest na musiku, więc żadnego takiego mechanizmu do kontraktu nie wpiszą. Co zrobi Igbekeme, a przede wszystkim jego agent - zobaczymy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując