Patryko napisał(a):

Przy spadku do niższej ligi, w kontraktach zazwyczaj są mechanizmy obniżające podstawę wynagrodzenia.
Także ja bym na miejscu Igbekeme póki co skoncentrował się na treningu. Zakładam również, że Basha też działa w temacie nowego kontraktu dla Jamesa.
|
To Arka jest na musiku, więc żadnego takiego mechanizmu do kontraktu nie wpiszą. Co zrobi Igbekeme, a przede wszystkim jego agent - zobaczymy.