Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8997
Stary 19.12.2025, 11:31
Cytat:
No to gdzie ta kasa?
No nie widzisz? Przejebana na pensje. Pensje wzrosły mimo słabej kadry rok temu, mimo cięć i schodzenia z kontraktów ekstraklasowych (oj te błędy poprzedników), z uefa kasa popłynęła, z biletów dzięki dodatkowym 4 meczom w pucharach kasa popłynęła, łącznie wpływy z biletów i praw tv o około 8 mln więcej niż rok temu, także przychody wzrosły plus minus o tyle co zostało ugrane na pucharach. Wydatki wzrosły bardzo dużo, czyli an co ta kasa poszła? Na czarter do Trnavy? Czy po prostu jak zawsze przejebana kasa została na wynagrodzenia ponad stan Wisły i I ligi?


Cytat:
Dalej mamy że na czerwiec 2025 mamy stratę tylko 1 mln. Ale tu zastosowano ten sam manewr. Nie podano , że kolejny raz dokonano umorzeń, tym razem na 11 mln.
Czyli strata za zeszły sezon NIE WYNOSI 1 MLN ALE 12 MILIONÓW!!!!
I to jest sezon z pucharami czyli dodatkowe mecze, dodatkowa kasa, dużo kasy za przechodzenie do kolejnych rund itd. Ile więcej wyjdzie z biletów za ekstraklasę gdzie będzie 17 meczów u siebie, czyli tyle samo co w I lidze, a nie kolejne dodatkowe jak w pucharach, ile więcej da nam gra w ekstraklasie niż gra w pucharach? 15 mln? Ok, ale dziura co roku jest na 10-14 mln, a ile wzrosną pensje i pozyskiwanie graczy ekstraklasowych? No własnie, czyli nawet w ekstraklasie będziemy na minusie... Może bliżej zera ale ciągle na minusie.

Cytat:
Uważasz, że nie dostaliśmy kasy z pucharów czy z uporem maniaka nie zauważasz, że Cupiał celowo zaciągnął długi na Wisłę, które nas dopadły po 23 latach, a o których chyba nikt już nie pamiętał. Niestety poza UEFą
A co by zmieniło te 4 mln co poszły dla Mandziary? Że dług po sezonie pucharowym by był nie na 12 mln, tylko na 8 mln? Miała być super kasa i wychodzenie na zero dzięki pucharom i PP. Tak pieprzyły drozdy i drozdopodobne, a jest dług mimo PP i PE po 15 mln co sezon xd Zajebiście xd
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 19.12.2025 o godz. 11:38.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując