Na miejscu Igbekeme byłbym bardzo ostrożny z transferem do Arki
Póki jest tam Szwarga, tak długo ryzyko istnieje tam realne ryzyko spadku. Punkt nad strefą spadkowa i stosunek bramek 15-32 (-17) raczej nie napawa optymizmem co do jego przyszłości w Gdyni.