Na Weszlo pisza, ze Arka chce Igbekeme. Kontrakt ma do czerwca ale pewnie beda probowac wyciagnac go wczesniej.
https://weszlo.com/arka-gdynia-pragn...-bym-go-wzial/
Arka 1 punkt nad strefa Spadkowa. Nie wiem czy beda na miejscu Igbekeme rozwazalbym pojscie tam bo moze byc tak, ze chlopak podpisze z nimi kontrakt od czerwca i w nastepnym sezonie znowu bedzie gral w 1 lidze.