Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97838
Stary 19.12.2025, 11:09
Na Weszlo pisza, ze Arka chce Igbekeme. Kontrakt ma do czerwca ale pewnie beda probowac wyciagnac go wczesniej.

https://weszlo.com/arka-gdynia-pragn...-bym-go-wzial/

Arka 1 punkt nad strefa Spadkowa. Nie wiem czy beda na miejscu Igbekeme rozwazalbym pojscie tam bo moze byc tak, ze chlopak podpisze z nimi kontrakt od czerwca i w nastepnym sezonie znowu bedzie gral w 1 lidze.
Odpowiedz cytując