Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8989
Stary 18.12.2025, 22:53
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Następny obrońca niewinnego TS?

Zagrozili, że odejdą, bo mają buca prezesa, który wywalił im szefa i pewnie niedługo ich też wywali. Nie jeden nie trzech, tylko 18 publicznie podpisało list. Niezła gratka dla pismaków, jak to w Wiśle rządzo.

Ale ktoś kto poziomu przedszkola nie sięga tego bankowo nie zrozumie. Nie męcz się.
Przy tej awanturce w dupie mam TS i to co się tam rozgrywa.

Przeprosić/sprostowac powinni dziennikarze, którzy takiego babola wypuścili i chyba nawet to się wydarzyło , po szybkiej o słusznej interwencji Królewskiego.
Odpowiedz cytując