Drozd napisał(a):

Następny obrońca niewinnego TS?
Zagrozili, że odejdą, bo mają buca prezesa, który wywalił im szefa i pewnie niedługo ich też wywali. Nie jeden nie trzech, tylko 18 publicznie podpisało list. Niezła gratka dla pismaków, jak to w Wiśle rządzo.
Ale ktoś kto poziomu przedszkola nie sięga tego bankowo nie zrozumie. Nie męcz się.
|
Przy tej awanturce w dupie mam TS i to co się tam rozgrywa.
Przeprosić/sprostowac powinni dziennikarze, którzy takiego babola wypuścili i chyba nawet to się wydarzyło , po szybkiej o słusznej interwencji Królewskiego.