Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8988
Stary 18.12.2025, 22:09
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Drozd daj znać jak w sprawozdaniu znajdziesz kasę z pucharów.
I co jasiu? Gupio ci?

sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jak przeczytasz to jeszcze raz, a może dwa lub trzy - jest szansa że zrozumiesz, że bredzisz.
Oczywiście...

winny gównoburzy która uderzyła w SA jest Królewski i dziennikarze.

TS nie miał z tym nic wspólnego.

azor napisał(a):Wyświetl post
To w końcu odeszli czy nie odeszli, bo w każdym poście piszesz inaczej.
Następny obrońca niewinnego TS?

Zagrozili, że odejdą, bo mają buca prezesa, który wywalił im szefa i pewnie niedługo ich też wywali. Nie jeden nie trzech, tylko 18 publicznie podpisało list. Niezła gratka dla pismaków, jak to w Wiśle rządzo.

Ale ktoś kto poziomu przedszkola nie sięga tego bankowo nie zrozumie. Nie męcz się.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 18.12.2025 o godz. 22:22.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując