Jagul napisał(a):

|
Drozd daj znać jak w sprawozdaniu znajdziesz kasę z pucharów.
|
I co jasiu? Gupio ci?
sandomingo napisał(a):

|
Jak przeczytasz to jeszcze raz, a może dwa lub trzy - jest szansa że zrozumiesz, że bredzisz.
|
Oczywiście...
winny gównoburzy która uderzyła w SA jest Królewski i dziennikarze.
TS nie miał z tym nic wspólnego.
azor napisał(a):

|
To w końcu odeszli czy nie odeszli, bo w każdym poście piszesz inaczej.
|
Następny

obrońca niewinnego TS?
Zagrozili, że odejdą, bo mają buca prezesa, który wywalił im szefa i pewnie niedługo ich też wywali. Nie jeden nie trzech, tylko 18 publicznie podpisało list. Niezła gratka dla pismaków, jak to w Wiśle rządzo.
Ale ktoś kto poziomu przedszkola nie sięga tego bankowo nie zrozumie. Nie męcz się.