Drozd napisał(a):

Dlaczego żaden? Ano dlatego, że wykopany koordynator poprosił ich o pozostanie. Tak dla Twojej informacji.
Gdyby prezes TS zachował się jak człowiek to żadnej afery by nie było, ale postanowił zachować się jak burak czym sprowokował 18 trenerów do wykonania publicznie gestu solidarności.
Gdyby taką akcję odwalił Królewski to byś tutaj pomstował, ale Jażdżyński to wzór przecie i jemu wolno.
A przeprosi powinni za to, że ich smród zaleciał w kierunku SA. Realny smród, a nie wymyślony przez media.
|
Jak przeczytasz to jeszcze raz, a może dwa lub trzy - jest szansa że zrozumiesz, że bredzisz.