Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8987
Stary 18.12.2025, 22:09
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego żaden? Ano dlatego, że wykopany koordynator poprosił ich o pozostanie. Tak dla Twojej informacji.

Gdyby prezes TS zachował się jak człowiek to żadnej afery by nie było, ale postanowił zachować się jak burak czym sprowokował 18 trenerów do wykonania publicznie gestu solidarności.

Gdyby taką akcję odwalił Królewski to byś tutaj pomstował, ale Jażdżyński to wzór przecie i jemu wolno.

A przeprosi powinni za to, że ich smród zaleciał w kierunku SA. Realny smród, a nie wymyślony przez media.
Jak przeczytasz to jeszcze raz, a może dwa lub trzy - jest szansa że zrozumiesz, że bredzisz.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując