Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8986
Stary 18.12.2025, 22:08
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego żaden? Ano dlatego, że wykopany koordynator poprosił ich o pozostanie. Tak dla Twojej informacji.

Gdyby prezes TS zachował się jak człowiek to żadnej afery by nie było, ale postanowił zachować się jak burak czym sprowokował 18 trenerów do wykonania publicznie gestu solidarności.

Gdyby taką akcję odwalił Królewski to byś tutaj pomstował, ale Jażdżyński to wzór przecie i jemu wolno.

A przeprosi powinni za to, że ich smród zaleciał w kierunku SA. Realny smród, a nie wymyślony przez media.
To w końcu odeszli czy nie odeszli, bo w każdym poście piszesz inaczej.
Odpowiedz cytując