Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8983
Stary 18.12.2025, 21:33
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Że co

Jakiś pismak "pomylił" sobie Towarzystwo ze Spółką piłkarską (a skoro był to Miga to zrobił to celowo) i niby TS ma przepraszać SA?

I poza tym o jakim burdelu piszesz? Prezes TS jako pracodawca wymienił podległego sobie pracownika w osobie koordynatora szkółki. Nie mógł tak zrobić?
Mógł. Tyle że ta decyzja spowodowała że 18? Trenerów w szkółce postanowiło wziąć stronę byłego szefa, a nie ponoć mistrza zarządzania. Niedoścignionego wzoru dla Królewskiego.

A jak to zostało odebrane to świadczą tytuły prasowe. Poczytaj sobie.

Dlatego jest za co przepraszać.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując