sandomingo napisał(a):

Że co
Jakiś pismak "pomylił" sobie Towarzystwo ze Spółką piłkarską (a skoro był to Miga to zrobił to celowo) i niby TS ma przepraszać SA?
I poza tym o jakim burdelu piszesz? Prezes TS jako pracodawca wymienił podległego sobie pracownika w osobie koordynatora szkółki. Nie mógł tak zrobić?
|
Mógł. Tyle że ta decyzja spowodowała że 18? Trenerów w szkółce postanowiło wziąć stronę byłego szefa, a nie ponoć mistrza zarządzania. Niedoścignionego wzoru dla Królewskiego.
A jak to zostało odebrane to świadczą tytuły prasowe. Poczytaj sobie.
Dlatego jest za co przepraszać.