azor napisał(a):

|
Skoro to „nie nasza szkółka” to kogo powinien przepraszać TS?
|
Wszystkich związanych z Wisłą.
Bo przez syf który wybił w TS złą prasę miała cała Wisła, a tłumaczyć za Jażdżyłskiego musiał się Królewski.
Dziecko z przedszkola nie miałoby problemu żeby to zrozumieć, ale widać nie wszyscy ten poziom pojmowania osiągnęli.