Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8981
Stary 18.12.2025, 21:23
azor napisał(a):Wyświetl post
Skoro to „nie nasza szkółka” to kogo powinien przepraszać TS?
Wszystkich związanych z Wisłą.

Bo przez syf który wybił w TS złą prasę miała cała Wisła, a tłumaczyć za Jażdżyłskiego musiał się Królewski.

Dziecko z przedszkola nie miałoby problemu żeby to zrozumieć, ale widać nie wszyscy ten poziom pojmowania osiągnęli.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując