Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 18.12.2025, 17:31
Śląsk Wrocław upada. Najwyższy czas by kluby "miejskie" zniknęły z polskiej piłki!

https://x.com/Piotr_K_Janas/status/2001634586128752984
Piotr Konrad Janas, GWr napisał(a):
Klamka zapadła - Śląsk Wrocław nie jedzie na zimowy obóz.

Ani do ES, ani nigdzie indziej. @SlaskWroclawPl znajduje się w zamrażarce i nie ma żadnych zdolności operacyjnych, przez co nie tylko nie miał jak zapłacić za obóz, ale też stracił już co najmniej dwa transfery

Piłkarze byli dogadani (w tym obrońca), ale nie chcieli czekać na rozwój wypadków we Wrocławiu i poinformowali, że skorzystają z innych opcji

Zespół Ante Šimundžy zostaje w mieście i będzie trenował na własnych obiektach, czyli CAŁYCH DWÓCH BOISKACH przy Oporowskiej (licząc płytę główną). Pozostaje modlić się o łagodną zimę, bo jak aura nie dopisze, to pozostaną zajęcia pod balonem na Kłokoczycach i inne sztuczne nawierzchnie

Największym problemem - poza potencjalnym zniszczeniem własnych boisk, których jest jak na lekarstwo - będzie brak sparingpartnerów

Dużo więcej szczegółów w linku (...)
https://gazetawroclawska.pl/slask-wr.../c2p2-28280571
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując