Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 18.12.2025, 11:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Tak to jest gdy pojawia się problem ze zrozumieniem czytanego tekstu. Najprościej wyśmiać. Zwłaszcza kiedy argumentów brak.
Postawiłem na ironię i humor bo z tobą nie da rozmawiać się na argumenty.

No ale teraz bez humoru, na całkowitej powadze.

Prezentujesz postawę kompletnego zafiksowania na czwartorzędnych rzeczach.
To jeszcze można by jakoś tolerować ale pod warunkiem, że przestaniesz podlewać to sosem jakobyś odkrył kamień filozoficzny.

Bo wtedy zafiksowanie przeradza się po prostu w szaleństwo.

Co do meritum.
Kolejnym twoim "kamieniem filozoficznym jest rotacja.

Najpierw argument zasadniczy. Trener Jop jej, jak twierdzisz, nie stosuje.
Mimo to osiągnął fantastyczny wynik sportowy, w 19 meczach zdobył 43 pkt.
Dla porównania, w ekstraklasie lider w 18 kolejkach zdobył 30 pkt, a w 2 lidze drużyna na czubie tabeli w 19 meczach zdobyła 41 pkt.

Czyli to pokazuje jak znaczny jest sukces sportowy. I jeszcze 10 pkt przewagi. Trzeba to podkreślić bo próbujesz z tego ironizować.

Ale mimo to, pochylmy się dalej nad zagadnieniem
Zakładając nawet że jest to argument w jakiejś mierze poważny ( to tylko założenie na potrzeby tego wywodu, w żadnym razie nie uznanie tej racji) , to przyjmij do wiadomości, że to trener Jop jest trenerem Wisły i ma prawo do stosowania swoich metod. I wcale nie przez to, że nie potrafi inaczej ( jak mu imputujesz) ale po prostu NIE CHCE tego stosować.
Dlaczego?
Bo na przykład jest zwolennikiem szkoły trenerskiej Franka Smudy.
Nie stosuje, efekty ma. Koniec. Kropka.

Oczywiście w tych wywodach nie zabrakło klasyki:
"Takie zachowania w dłuższej perspektywie przyniosą negatywne konsekwencje".
Pamiętam jak ta "klasyka" wybrzmiała po słynnym meczy w Mielcu gdzie wygraliśmy 6:0.
Ale wg ciebie zwolnienie tempa gry w ostatnich 20 minutach było rzeczą "wołającą o pomstę do nieba"

Tia..., strateg się objawił...
Niedostrzegający zupełnie tego , że za rok, dwa, niezależnie od wyników, zapewne nie będzie w klubie tego trenera i większości zawodników.

W naszej sytuacji, pod "światłymi" rządami Prezeska maksymalnym obszarem strategicznym jest sezon.
Ten bieżący sezon. Koniec. Kropka. I to jeszcze max, bo biorąc nasze wyniki finansowe to i to jest wątpliwe.

Ale przejdźmy do przyjemniejszych rzeczy bo przecież idą Święta.
Skoro po 19 kolejkach tego sezonu jest bardzo dobrze, więc trenerowi Jopowi należy się podziękowanie.
I nic nie wskazuje, żeby awans nie został dowieziony.
Mimo braku stosowania "rotacji".
Ostatnio edytowane przez stary dziad : 18.12.2025 o godz. 11:03.
Odpowiedz cytując