|
Senior Member
Offline
|
#176

18.12.2025, 09:56
|

Karherop napisał(a): 
I minut w PP nie ma co doliczać bo akurat psują narracje 
Wyobrażam sobie ta rozmowe JK z Jopem wg Drozda:
- Mariusz, wiesz jaki mamy cel na ten sezon?
- awans no nie?
- to też, ale ten najwazniejszy cel?
- Jaki Jarku? Zapieprzanie?
- nie, to też juz nie, rozmawialem z poważnym człowiekiem czlowiekiem z North-east KR, otóż naszym celem jest rotowanie zawodników, minimum 24 zawodników ktorych będziesz rotować, rotować i rotować! I to tylko w lidze!
- ale Jarku, jak to, myślałem że mamy sie wydobyc z tej ligi w jakikolwiek sposob bo od tego zalezy istnienie klubu? A tu mam postawić rotacje ponad wyniki?
- tak, tak musi być, ta strategia prawdopodobnie da nam minimum 20 punktów przewagi po rundzie, zaufaj mi.
- a co jak nie bedzie nawet najmniejszej przewagi?
- ale będzie rotacja zawodników, a o to chodzi! Zgranie i rytm meczowy 1 składu naprawdę nie jest najważniejszy! Mamy perspektywę 2030 ktora daje nam sznase na awans przy tym poziomie rotacji spokojnie w sezonie 29/30
- ale Jarku, ja nie mam tylu zawodników na dobrym poziomie?
-Mariusz, denerwujesz mnie, nie ważne czy ktos jest drewnem czy ma kontuzje, ma wchodzić i rotować 1 skład!
- no dobra dobra, ale jak aie wyniki nie beda zgadzac to mnie nie zwolnisz?
- oczywiście że nie, tylko teraz przede wszystkim rotacja! Zaufaj mi.
|

|
|