Drozd napisał(a):

Zagraliśmy 19 kolejek 13 zawodnikami z pola.
Sukiennicki. 191
Bozić 247
Nikaj 114
Omić 134
Baniowski 83
Kawała 77
Staszak 39
Łasicki 270
Jaroch 145
|
Ci pogrubieni - naprawdę uważasz, że robili różnice wchodząc na boisko? Łasicki i Jaroch kontuzje. Z blaku laku Bozić, który też dochodził do siebie przez całą rundę i błysnął w jednym meczu, Omić niech też będzie za odwagę w strzałach i Baniowski za uratowanie meczu.
To jest ta Twoja szeroka, niewykorzystywana kadra?