Drozd napisał(a):

Możecie sobie dalej mydlić oczka, pitolić coś o Rude i tym podobne bzdury, ale rzeczywistość wygląda tak, że pierwszy raz od bardzo dawna trener miał do dyspozycji 18 porównywalnych poziomem zawodników.
Tak nimi zarządzał, że końcówkę, 5 meczów(6 miejsce w lidze), graliśmy jak cień drużyny z pierwszych 5 meczów. Moim zdaniem dlatego, że mimo pewnych wyników w wielu meczach robił zmiany za późno i było ich za mało. Przez co kilku podstawowych graczy w tym Rodado i Erthaler byli zajechani. A wchodzący na ogony zmiennicy nie byli zgrani i bez rytmu meczowego.
W dłuższej perspektywie konsekwencje takiego zachowania trenera mogą być jeszcze gorsze, ale skoro większość jak widzę nie rozumie tych oczywistości o których pisałem wcześniej to szkoda zaczynać. 
.
|
Gwarantuje ze w przekroju calego sezonu w kazdej lidze znajdziesz moment w którym liderujacy zespol zajmuje w przekroju 5 spotkań skandaliczne 6(!!!!!!!) miejsce w lidze w tabeli formy.
Rude dla tej odmiany nie mial 5 takich spotkan z rzedu w ktorych był wyżej niz 6
