Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 17.12.2025, 20:06
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego te kilka osób powinno być tu za przeproszeniem jebane


Starasz się, ale znowu kleks w majtach to cały efekt

stary dziad napisał(a):Wyświetl post
BREAKING NEWS!!!!

Kolega Drozd opublikował oświadczenie, w którym czytamy:

"Jestem w stanie uznać, że Jop jest jakimtakim trenerem pod dwoma warunkami.

Pierwszy, to jak w 19 meczach zdobędzie co najmniej 74,5 pkt.

Drugi, jeżeli podczas pracy z drużyną uwzględni nachylenie krzywej formy, dokona resetu fizjoligicznego nie zapominając o dyspersji.
Ważne jest też aby, wiedząc że gra w lidze egzekucji, wziął pod uwagę competitive balance i zastosował periodyzację in-season, co doprowadzi drużynę do performance momentum."
Tak to jest gdy pojawia się problem ze zrozumieniem czytanego tekstu. Najprościej wyśmiać. Zwłaszcza kiedy argumentów brak.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.12.2025 o godz. 20:21.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując