Jaroo1 napisał(a):

|
Dlatego te kilka osób powinno być tu za przeproszeniem jebane
|
Starasz się, ale znowu kleks w majtach to cały efekt
stary dziad napisał(a):

BREAKING NEWS!!!!
Kolega Drozd opublikował oświadczenie, w którym czytamy:
"Jestem w stanie uznać, że Jop jest jakimtakim trenerem pod dwoma warunkami.
Pierwszy, to jak w 19 meczach zdobędzie co najmniej 74,5 pkt.
Drugi, jeżeli podczas pracy z drużyną uwzględni nachylenie krzywej formy, dokona resetu fizjoligicznego nie zapominając o dyspersji.
Ważne jest też aby, wiedząc że gra w lidze egzekucji, wziął pod uwagę competitive balance i zastosował periodyzację in-season, co doprowadzi drużynę do performance momentum."
|
Tak to jest gdy pojawia się problem ze zrozumieniem czytanego tekstu. Najprościej wyśmiać. Zwłaszcza kiedy argumentów brak.