Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 17.12.2025, 19:50
Możecie sobie dalej mydlić oczka, pitolić coś o Rude i tym podobne bzdury, ale rzeczywistość wygląda tak, że pierwszy raz od bardzo dawna trener miał do dyspozycji 18 porównywalnych poziomem zawodników.

Tak nimi zarządzał, że końcówkę, 5 meczów(6 miejsce w lidze), graliśmy jak cień drużyny z pierwszych 5 meczów. Moim zdaniem dlatego, że mimo pewnych wyników w wielu meczach robił zmiany za późno i było ich za mało. Przez co kilku podstawowych graczy w tym Rodado i Erthaler byli zajechani. A wchodzący na ogony zmiennicy nie byli zgrani i bez rytmu meczowego.

W dłuższej perspektywie konsekwencje takiego zachowania trenera mogą być jeszcze gorsze, ale skoro większość jak widzę nie rozumie tych oczywistości o których pisałem wcześniej to szkoda zaczynać.

Kiedy odbywał się cyrk z Hyballą począwszy od jajeczka i pisałem, że słono za to zapłacimy to te same mędrki co teraz nie widzą problemu, śmieszkowały. Teraz klub sprowadza chłopa, bije się o niego, a trener wpuszcza go w lidze na 120 minut przez całą rundę. Bo niby na treningach coś widzi. Daje mu szanse w Bytomiu odrzańskim i na Suchych stawach . Ale wszystko jest super. Kutwa młodzieżowiec reprezentant gra pierwsze mecze od dechy do dechy, aż nagle przestaje i znika na pół rundy. Trenerski majstersztyk.

Ale 10 punktów przewagi jest i jest super.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.12.2025 o godz. 20:09.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując