azor napisał(a):

|
To jest w ogóle ciekawy ciąg logiczny. Hiszpanie byli super, ale Rude miał gorszą kadrę niż teraz. Wygrał PP dzięki Hiszpanom, ale ligę zakończył na 10 miejscu, bo miał słabszą kadrę niż teraz. Teraz w kadrze mamy 2, naciągając 3 Hiszpanów i kadra jest lepsza.
|
Jeden taki nawet twierdził że randomowy Hiszpan z 5 ligi będzie lepszy niz jakikolwiek nasz junior i powinniśmy ściągnąć nawet do rezerw masowo Hiszpanów.
W tym czasie w rezerwach gral Kuziemka, Kutwa i Baniowski. To warto było ich tam ogrywać czy nie?