Jaroo1 napisał(a):

|
Zaczynasz czytać, myśleć, patrzeć i się okazuje że to w ogóle się nie trzyma kupy. No ale i tak zaraz któryś zjeb powie że to hejt i się nic nie rozumie z ich wielkich wizji. To jest trochę to samo co robi ich szef. Przerost formy nad treścią, aby popaplać jak najwięcej i ten kto więcej gada to ma rację. Jakieś dorabiają do wszystkie teorie i komplikacje.
|
Trudno się z tym nie zgodzić...