Cytat:
Musimy pamiętać, że żyjemy w świecie , w którym każda oczywistość może być zakwestionowana.
A każda sprzeczność sformułowana i tolerowana.
Dlatego jak pozostawimy ( tu na forum) coś bez reakcji to stanie się to faktem społecznym, i ktoś ( z zewnątrz) szukający wiedzy ale "nie czujący bluesa", na tej podstawie może ukształtować sobie pogląd.
|
Dlatego te kilka osób powinno być tu za przeproszeniem jebane a w ostateczności wywalone stąd. Bo to co tworzą Markusy, lesie, drozdy i wilczki to jest urągające godności człowieka.
Rozmawiać można z każdym co ma różne poglądy, można się nawet kłócić, trudno, nie każdego trzeba kochać ale te chore brednie, które oni powielają nadają się jedynie do kasowania. Bo to nie jest rozmowa i wymiana myśli, tylko propaganda, manipulacja, kłamstwa i prowokacje.
Przykład wyżej, drozd ma dokładnie wykazane, że Jop rotuje składem tak jak w czołówce klubów innych lig ale i tak źle. Teraz będzie płakał że Krzyżanowski grał na początku więc to nie jest rotacja. Czyli jego zdaniem Jop zajechał zmiennika Krzyżanowskiego, bo tamten zagrał uwaga, nie 19 kolejek plus PP, tylko jakieś 8 czy 11 meczów o się zajechał. Jop zajechał chłopa bo grał 11 razy pod rząd, czasami może nawet więcej niż raz na tydzień - i takie są właśnie wnioski z gadania z tymi zjebami. Zaczynasz czytać, myśleć, patrzeć i się okazuje że to w ogóle się nie trzyma kupy. No ale i tak zaraz któryś zjeb powie że to hejt i się nic nie rozumie z ich wielkich wizji. To jest trochę to samo co robi ich szef. Przerost formy nad treścią, aby popaplac jak najwięcej i ten kto więcej gada to ma rację. Jakieś dorabiają do wszystkie teorie i komplikacje.
A tak na prawdę jakby taki zjeb chciał coś udowodnić zamiast tylko .......ić to by wziął to rozpisał na minuty jak jest w innych klubach i to by miało ręce i nogi. Mógłby bronić czymś swojej tezy. Ale wie że nie ma racji, a jeszcze jakby zaczął statystyki przeglądać to by mu leki przestały działać z szoku i dopiero byłby problem.