Jaroo1 napisał(a):

|
Mówiłem Wam już kilka lat temu, że to forum przejmują zjeby i żeby na nich pluc zamiast z nimi dyskusje logiczne prowadzić.
|
Musimy pamiętać, że żyjemy w świecie , w którym każda oczywistość może być zakwestionowana.
A każda sprzeczność sformułowana i tolerowana.
Dlatego jak pozostawimy ( tu na forum) coś bez reakcji to stanie się to faktem społecznym, i ktoś ( z zewnątrz) szukający wiedzy ale "nie czujący bluesa", na tej podstawie może ukształtować sobie pogląd.