Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 17.12.2025, 14:00
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś dodać że wg zjebow Rude miał słabsza kadrę niż teraz, a że kadra była szerszą to tym bardziej miał kim rotować i właściwie mógł naprzemiennie dwie 11 drewna wystawiać.
To jest w ogóle ciekawy ciąg logiczny. Hiszpanie byli super, ale Rude miał gorszą kadrę niż teraz. Wygrał PP dzięki Hiszpanom, ale ligę zakończył na 10 miejscu, bo miał słabszą kadrę niż teraz. Teraz w kadrze mamy 2, naciągając 3 Hiszpanów i kadra jest lepsza.
Odpowiedz cytując