Jaroo1 napisał(a):

Zapomniałeś dodać że wg zjebow Rude miał słabsza kadrę niż teraz, a że kadra była szerszą to tym bardziej miał kim rotować i właściwie mógł naprzemiennie dwie 11 drewna wystawiać.
|
To jest w ogóle ciekawy ciąg logiczny. Hiszpanie byli super, ale Rude miał gorszą kadrę niż teraz. Wygrał PP dzięki Hiszpanom, ale ligę zakończył na 10 miejscu, bo miał słabszą kadrę niż teraz. Teraz w kadrze mamy 2, naciągając 3 Hiszpanów i kadra jest lepsza.