Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24975
Stary 17.12.2025, 12:58
Trzeba jeszcze dodać coraz mniej entuzjastyczne podejście właściciela Polonii do inwestowania w piłkę.

Propozycja Wisły w teorii ma ręce i nogi. Polonia może w przyszłości zarobić godziwe pieniądze za gościa, który ma jeszcze tylko pół roku kontraktu i na 99% nie podpisze z nimi kolejnego.
Sam Zjawiński zdaje się też marzy o grze w klubie nieco większym niż Polonia, która ze względu na lokalnego rywala, powyżej pewnego pułapu nie podskoczy.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując