As napisał(a):

a czy mozliwe jest, ze gra ten lub tamten bo
- prezentowal sie lepiej na treningach w tygodniu
- Profilem lepiej pasuje pod przeciwnika
- jeden zglaszal jakies male dolegliwosci przed meczem, jakies stluczenie czy naciagniecie.
Przeciez to czy gra ten czy tamten nie musi byc czarno-biale.
Czy mozliwe ze Krzyzan dostawal szanse rowniez dlatego, ze jest przyszlosciowy i "sprzedazowy" klub zadbal aby byl zadowolony i chcial przedluzyc kontrakt?
Dlaczego na tym forum wszystko musi byc albo w lewo albo w prawo i nikt nie jest w stanie poszukac kompromisu?
|
Oczywiście, że jest możliwe, zwłaszcza, że nie uczestniczę w treningach.
Ja tylko pragnę zwrócić uwagę, że z jakiegoś powodu Kuba Julkiem grają zamiennie, a wątpię by to było uprzedzenie trenera do "lepszego zawodnika".
I dlatego wracający Mikulec da opcję by dać Krzyżanowskiego również do lewej pomocy. A teraz to trzeba uważać na bocznych obrońców by się zbyt szybko nie zużywali

Dla przypomnienia, jak Jaroch dostał konkurencję na prawej obronie to nagle jego efektywność podczas meczu bardzo się poprawiła.