Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30276
Stary 17.12.2025, 12:31
a czy mozliwe jest, ze gra ten lub tamten bo

- prezentowal sie lepiej na treningach w tygodniu
- Profilem lepiej pasuje pod przeciwnika
- jeden zglaszal jakies male dolegliwosci przed meczem, jakies stluczenie czy naciagniecie.

Przeciez to czy gra ten czy tamten nie musi byc czarno-biale.

Czy mozliwe ze Krzyzan dostawal szanse rowniez dlatego, ze jest przyszlosciowy i "sprzedazowy" klub zadbal aby byl zadowolony i chcial przedluzyc kontrakt?

Dlaczego na tym forum wszystko musi byc albo w lewo albo w prawo i nikt nie jest w stanie poszukac kompromisu?
Odpowiedz cytując