|
a czy mozliwe jest, ze gra ten lub tamten bo
- prezentowal sie lepiej na treningach w tygodniu
- Profilem lepiej pasuje pod przeciwnika
- jeden zglaszal jakies male dolegliwosci przed meczem, jakies stluczenie czy naciagniecie.
Przeciez to czy gra ten czy tamten nie musi byc czarno-biale.
Czy mozliwe ze Krzyzan dostawal szanse rowniez dlatego, ze jest przyszlosciowy i "sprzedazowy" klub zadbal aby byl zadowolony i chcial przedluzyc kontrakt?
Dlaczego na tym forum wszystko musi byc albo w lewo albo w prawo i nikt nie jest w stanie poszukac kompromisu?
|