Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30275
Stary 17.12.2025, 12:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To juz nie pasuje pod tezę

A ile sie tu wylało na Kacpra jakie to beztalencie, oj wylało
Najgorsze to że napisałem że nie ma strzału. To dopiero obciach.

Duda wziął się za siebie i nie wyłącza się na pół godziny z gry co mecz, więc jest przydatny w pierwszej lidze. Choćby dzięki swoim powrotom i umiejętności wyjścia spod pressingu

Czyli rozumiem że pomyliłem się raz, to znaczy że jednak mam obsesję? Wy za to co sezon wciskacie do pierwszego składu młody szrot który później trzeba na siłę wypychać z klubu bo jesteście obiektywni i zorientowani w temacie?

Niech tak będzie
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.01.2026 o godz. 12:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując