Karherop napisał(a):

To juz nie pasuje pod tezę
A ile sie tu wylało na Kacpra jakie to beztalencie, oj wylało
|
Najgorsze to że napisałem że nie ma strzału. To dopiero obciach.
Duda wziął się za siebie i nie wyłącza się na pół godziny z gry co mecz, więc jest przydatny w pierwszej lidze. Choćby dzięki swoim powrotom i umiejętności wyjścia spod pressingu
Czyli rozumiem że pomyliłem się raz, to znaczy że jednak mam obsesję? Wy za to co sezon wciskacie do pierwszego składu młody szrot który później trzeba na siłę wypychać z klubu bo jesteście obiektywni i zorientowani w temacie?
Niech tak będzie
