|
Drozd niby siedzisz tyle na forum a podaj przykład trenera z sukcesami w Wiśle który stosowal kiedykolwiek wieksza rotacje przy grze wyłącznie w lidze punktujac przynajmniej 1.7 pkt/mecz.
Tu mamy ewidentnie przypierdalanie sie dla samego faktu że osoba X jest trenerem.
Jop odkąd jest trenerem w Wisle nie mial wiecej niz dwóch meczow z rzedu bez wygranej w lidze.
Jeśli to sie nazywają kryzysy to ja sobie życzę takie do końca jego pobytu w Wiśle.
|