wolfy napisał(a):

Sorry, ale najgorszym OBROŃCĄ jest Krzyżanowski, bez podziału na strony. Zwykle w obronie go po prostu nie ma, albo kryje powietrze. I nie jest przypadkiem że Lelieveld go wygryzł ze składu po przyjściu Gigera.
Nie wiem w jakiej formie będzie Mikulec, ale jeśli wróci do swojej normalnej dyspozycji z Resovii to Krzyżanowski nie powącha murawy na LO przy nim i Lelieveldzie. Tak samo jak poszedł kompletnie w odstawkę kiedy Giger zaczął regularnie grać na PO.
Tutaj żadne próby zakłamywania rzeczywistości nie pomogą, albo Krzyżanowski wejdzie na najwyższy poziom w karierze, albo czekają go ogony. Dlatego zdaje się jest temat transferu po jego stronie, problem w tym że na razie chętnych brak 
To wszystko przy założeniu wymienieni piłkarze będą w dyspozycji z jakiej ich znamy. Nikt nie broni Krzyżanowskiemu po prostu wygrać rywalizacji, chociaż ja to bardzo słabo widzę. Ale też nie oszukujmy się - bez zrobienia bardzo dużego postępu chłopak skończy jak wielu przed nim - z łatką talentu. Bo aktualnie to on jest jednym ze słabszych obrońców w pierwszej lidze, nadrabiającym grą ofensywną, a gdzie mu tam do Ekstraklasy albo gry za granicą?
|
Zaślepia Cie obraz Krzyżanowskiego z 1 pobytu w Wiśle.
Tu masz nitke ze statystykami:
https://x.com/i/status/1991876283547148640
Krzyznowski 14 błędów w obronie
Leliveld 38
Masz video do tego
Skuteczność pojedynków w obronie 77 vs 63, liczna pojedynkow 7.2 vs 5.4,/mecz gdzie twierdzisz że go w niej w ogóle nie ma
Przedstaw dane świadczące że jest naszym obrońca. Tylko konkretnie, bo te widzi mi się to sorry można między bajki włożyć.
Krzyżanowski grał tyle ile trzeba, wyjazdy na kadre, rotacja, dobil ponad 1600 min na wszystkich frontach na runde. W sam raz na 19 latka.