Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8974
Stary 17.12.2025, 09:10
Taka ciekawostka, wlasciciel Polonii Warszawa:

"Jestem dziś na rozdrożu. Jeśli nie zapłacę kolejnych 3 milionów euro w styczniu – tak jak robię to co miesiąc lub kwartał – klub nie będzie w stanie płacić pracownikom, zawodnikom, trenerom, wynajmować boisk treningowych od stycznia…. Ta sytuacja bardzo mnie obciąża – dodał Nitot."

Chlop wydaje co miesiac lub co trzy (pewnie miedzy rundami) 12 milionow zlotych. ....a, szok.

My sie tu slusznie pochylamy nad sytuacja finansowa klubu ale dobrze byloby zestawic to w kontekscie innych klubow bo moze sie okazac, ze nie jestesmy anomalia tylko norma.

Zrodlo: https://weszlo.com/nitot-odpowiedzia...jscia-z-klubu/
Powód: Dodalem link to artykulu
Ostatnio edytowane przez As : 17.12.2025 o godz. 09:11.
Odpowiedz cytując