Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8972
Stary 16.12.2025, 20:46
Nikt nie zakłada postępowań bo Zaskroniec to zawodowy cwaniak. Nie mówię, że oszust w kwestiach finansowych, tylko cwaniak. Wie jak mamić, jak manipulować itd On przecież z tego żyje, czy to w swojej branży, czy jako prezes Wisły czy jako influancer. Ciągle roztacza piękne wizje i ludzie się na to łapią. Ciągle jest wersja, ze Wisła już łapie króliczka po czym się okazuje, że znowu króliczek uciekł i nic z tego nie będzie. Ile już było wersji, że jest inwestor czy akcjonariusz, już podpisani właściwie i wpadnie 20 czy 50 baniek? Teraz nie miał co wymyślić to wymyślił Moorea. I co? I znowu działa. Na horyzoncie po 4 latach przepłacania piłkarzy i nieodpowiedzialnego prowadzenia klubu pod każdym względem, w tym głównie finansowym, jest ekstraklasa, czyli kolejne 1-2 lata spokoju i wciskania ściemy, że teraz już klub będzie sam się finansował a i pewnie się uda zarabiać na transferach itp. Ile razy oszukiwał kibiców wciskając różne kity? Kity, to jest cwaniako-oszust. Tu mu trzeba przyznać, że wie jak grać w tę grę. Umie zrobić tak, że klub funkcjonuje i ma dobry pijar, mimo, że jest trupem finansowym i nie ma pomysłu jak z tego wyjść. Za WSH mimo, że dług był dużo mniejszy to nikt nie umiał tego sprytnie poukładać, żeby jakoś ten dług ukrywać, zakłamywać, przekładać terminy, nie miał nikt w ręku kart aby wciskać dobrą ściemę. Zaskroniec to zawodowiec w tej kwestii i mimo gorszych możliwości i długów to nieporównywalnie lepiej działa niż Sarapata i spółka.

Generalnie jak kasa nie spadnie z nieba to co? Miały być programy z algorytmami, które kupi każdy klub na świecie i coś o tym wiadomo? Na tym Wisła miała zarabiać. Z tego co rozumiem, na teraz, to czekamy na kasę z ekstraklasy i na inwestora, który wejdzie i ten syf spłaci. Także de facto pomysłu nie ma żadnego. A skoro koszty w I lidze są takie to ciekawie to będzie wyglądało w ekstraklasie.

Ile Wisła zarobiła za europejskie puchary rok temu? Za mecze, prawa tv, przychody z dnia meczowego itd? Łącznie wszystko
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując