Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8954
Stary 16.12.2025, 11:27
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Wierzyciele są w potrzasku, bo jakby ktoś zaczął się upominać o pieniądze to zostałby przez środowisko wiślackich debili zlinczowany, że szkodzi Wielkiej Wiśle.
Dlatego wszyscy czekają, bo i tak nie mają innego wyjścia.

Zakladajac, ze Wisla obecnie obsluguje swoj dlug to znaczy splaca odsetki.

Gdyby wierzyciele zaczeli dopominac sie splaty dlugu to byliby debilami bo po to pozyczasz kase zeby na tym zarobic. Jesli dluznik splaca odsetki to chcesz aby twoja kase trzymal jak najdluzej.

To jak z wypozyczalnia rowerow, czym dluzej klient ma twoj rower tym wiecej ci zaplaci.

Wiec przy zalozeniu ze Wisla odsetki splaca to nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie sie dopominal splaty chyba ze mu te pieniadze sa na juz koniecznie teraz potrzebne. Z perspektywy wierzycieli najgorsze co by sie moglo stac to to ze nagle ktos zarzadalaby splaty wierzytelnosci co doprowadziloby do postepowania updalosciowego.

Wtedy ci wierzyciele, ktorym nie zalezy na szybkiej splacie nie tylko przestaliby zarabiac na odsetkach ale rowniez prawdopodobnie nie odzyskaliby w pelni pozyczonych pieniedzy.

Sytuacja lose lose i linczowanie to najmniejszy problem.
Ostatnio edytowane przez As : 16.12.2025 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując